Детальніше про програму
Країна Win Win - це тижнева (з 9 до 16 січня 2018) освітньо - формаційна програма для молоді української діаспори віком від 18 до 40 років. Програма поділена на 2 частини. Перша - загальна для всіх учасників, її тема - Інноваційно-ціннісна Україна. Ідея першої частини - ознайомити учасників з успішними українськими кейсами, які втілюють ідею Win-Win. Учасники матимуть змогу познайомитись із лідерами думок, політиками, реформаторами, громадськими організаціями; подорожуватимуть українськими містами, відвідають креативні простори країни. Під час проведення учасники ділитимуться на три напрями:
  • культура
  • реформи
  • візії

За кожним із напрямків закріплюється ментор. Завдання ментора - допомогти учаснику сформувати на базі отриманого досвіду власний проект для формування іміджу України. Менторська підтримка буде не лише на період приїзду, а протягом півроку, за які учасники програми мають реалізувати проекти на місцях. Останньою, але не менш важливою частиною програми є формування проектів для їх реалізації.Win-Win є довгостроковою програмою, яка планується проводитись 2 рази на рік: літом і зимою. В перспективі створиться активна спільнота, учасники якої є агентами культурної дипломатії у світі, та сприятимуть укріпленню іміджу України на міжнародній арені.

Як взяти участь?

Відбір учасників:

  • Базове знання української мови
  • Заповнення анкети
  • Співбесіда через скайп
  • Вітаються рекомендації від діаспорної спільноти/організації
Країна Win-Win - це неприбутковий проект, саме тому нам потрібна підтримка партнерів і жертводавців. Якщо Ви солідарні з нашою ідеєю і готові долучитись будь-яким способом та підтримати добру ініціативу, Ви можете звернутись на адресу - velykohobazhayte@gmail.com і ми надішлемо всю важливу для Вас інформацію.
Бажаєте взяти участь у програмі ?
Заповніть online форму, аби ми могли зв'язатись з Вами для уточнення подальших дій.