Країна Win Win
2019 / 9 -16 січня
Тут ви можете побачити детальніший звіт нашої другої програми. Ми зібрали кращі моменти для Вас.
15 учасників:
США, Польща, Грузія, Україна, Білорусія, Росія.

Зустрівшись із трьома міністрами, учасники програми стали краще розуміти суть реформ, що були впроваджені у сферах освіти, охорони здоров"я і культури. Важливість не лише професійних уміннь, але і ціннісної платформи стали тим локомотивом, що змінив український уряд. Такі люди як
Лілія Гриневич, Євген Нищук чи Уляна Супрун — є вихідцями
з Революції Гідності та втіленням не просто реформування,
а трансформації української влади.
Лілія Гриневич
Міністр освіти і науки України
«Першим спікером програми стала пані міністр Лілія Гриневич. Для багатьох учасників зруйнувався стереотип про закритість влади. Коли міністр освіти і науки сидить і спокійно спілкується з тобою, щиро відповідає на запитання, а потім пропонує можливість співпраці, це говорить про одне - країна змінилася.»
Лілія Гриневич
Міністр освіти і науки України
«Першим спікером програми стала пані міністр Лілія Гриневич Для багатьох учасників зруйнувалися стереотип про закритість влади. Коли міністр освіти і науки сидить і спокійно спілкується з тобою, щиро відповідає на запитання, а потім пропонує можливість співпраці - це говорить про одне країна змінилася.»
Уляна Супрун

ВО міністра охорони здоров'я України
Однією з найбільш мотивуючих розмов була розмова з пані міністеркою Уляна Супрун. Говорили про важливість медичної реформи, про трансформацію системи управління в міністерстві, про важливість особистої позиції і готовність служити. Сама пані Уляна є унікальною для нашої країни. Нашим Учасникам цікаво було не тільки говорити про трансформацію МОЗ, а й про приклад українки з діаспори, що стала рупором кардинальних змін в Україні!
«Ми не просто робимо ремонт міністерства,
ми робимо трансформацію.
Щоб ті, хто прийдуть після нас могли нормально працювати»
Уляна Супрун
ВО міністра охорони здоров'я України
Євген Нищук

Міністр культури України
Про важливість зміни в промоції української культури поговорили з Євгеном Нищуком. Розквіт українського кіно, української поп музики та формування культурного іміджу України в світі - все це досягнення України за останні роки. Згадали важливість законодавчих змін, які стали стимулом для сучасного українського відродження.
"Питання не в професії, а в мотивах
людини і її здатності брати на себе відповідальність. Для мене важливим
є залишатися собою. Коли мене
усунули перший раз з посади,
я знову повернувся до професії актора.

Ми розуміли, що неможливо показати зміни
в українському політикумі не познайомивши
наших учасників із законодавцями.
Тому ми організували зустріч із трьома народними депутатами.
Микола Княжицький
голова Комітету ВРУ з питань культури і духовності.
команда Країна Win Win мала зустріч з головою Комітету Верховної Ради з Питань Культури і Духовності Миколою Княжицьким. Говорили про ті законодавчі процеси, що відбуваються у сфері культури сьогодні. Згадали також і питання фінансування партій, та їх незрілість. Не варто жити в ілюзії зрад, а перевіряти та самому цікавитися тими змінами, що відбуваються у світі та в Україні.
«Ми мусимо збудувати Україну для українців, але не етнічних, а тих українців, хто є носіями мови, культури, європейських цінностей. Будувати Україну водночас дбаючи про інші культури.»
Зареєструйся
на літню програму
Ганна Гопко та Остап Єднак
голова Комітету ВРУ з питань культури і духовності.
Зустріч відбулася 15 січня в Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах. Участь у заході взяв також Секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації Чорнобильської катастрофи Остап Єднак. Окрему увагу Ганна Гопко приділила проблемі національної ідентичності: «Ухвалення звернення про надання Томосу, законів на підтримку української мови, пісні, кінематографу – це елементи національної безпеки».


...Відповідаючи на питання щодо розвитку та поглиблення співпраці держави з українською діаспорою, Голова Комітету ВРУ у закордонних справах закликала ініціативну молодь ставати промоутерами сучасної України у світі. «Я вірю в майбутнє України через активну молодь»,
– зауважила Ганна Гопко.
Гопко Ганна
Голова Комітету Верховної Ради
у закордонних справах.
Андрій Садовий
Міський голова Львова.
Випили какао із Андрієм Садовим.
"Я би дав можливість на офіційному рівні українцям, які проживають і працюють в інших країнах мати українське громадянство.
Це наш золотий резерв.
Я б не стидався сам їхати в Ізраїль і переймати їхній досвід, бо це тільки виграш для нас і нашого розвитку.
Мій наступник має бути освіченішим за мене і мудрішим, але крім того важливим є управлінський досвід, бо справа не тільки в освіченості."


Ярослав Юрчишин
Громадський активіст
Будуючи нову Україну, ми маємо її засновувати як глобальний проект, цікавий світу. І ніхто краще за українців у світі нам не допоможе цього досягнути. Бо Win-Win це не лише для нас, а й світу від нас ;)
Будуючи нову Україну ми маємо її засновувати як глобальний проект, цікавий світу. І ніхто краще за українців у світі нам не допоможе цього досягнути. Бо Win-Win це не лише для нас, а й світу від нас ;)
Ярослав Юрчишин
Громадський Активіст
Юрій Дідула

Громадський активіст, засновник співзасновник проекту Будуємо Україну Разом
"Будуємо стіни помешкань, руйнуємо стіни між людьми"Першочергова ідея проекту була допомагати відбудовувати помешкання, постраждалі від війни.

І вже з першого табору БУР було зрозуміло, що основна цінність проекту - налагоджувати ефективну комунікацію між людьми з різних регіонів і навіть країн. Звідти з'явилося гасло, котре вже реалізувалися на дії в 42 містах України, залучивши 2072 волонтери.
"Будуємо стіни помешкань, руйнуємо стіни між людьми"
Юрій Дідула
Громадський Активіст
Зустріч з представниками громадського сектору проілюстрували для наших учасників загально відому істину «зміни починаються з себе» Історія супсільних змін на прикладі проекту «БУР» дає чітке розуміння хто справді є локомотивом змін. Ти - і тільки ти можеш бути цим локомотивом. А розмова з Ярославом Юрчишеним дає розуміння важливості залучення світового українства до державотворчих процесів.
Мирослав Маринович
Український десидент, проректор УКУ.
Говорили з паном Мирославом про те, як починалось створення Український католицький університет UCUniversity . Про декларацію прав людини, і що в ній можна було б змінити.
«Змінювати нічого не треба , але для балансу
можна було б створити декларацію обов`язків людини»
Мирослав Маринович
Зустріч з Мирославом Мариновичем - це скарб, який треба берегти. Після цієї зустрічі приходить чітке усвідомлення слів Ярослава Грицака «душа існує, цінності мають значення, ідентичності не є порожніми абстракціями.»
Цінності мають значення, і за них варто боротися. Ось головний висновок із зустрічі з паном Мирославом.
Ахтем Сеітаблаєв
Український кіно-режисер
Зустрілись на ранкову бесіду в Кримському домі з кінорежисером Ахтем Сеітаблаєв. Говорили про кіно, про те як діаспора ділиться на багато груп, які іноді навіть не перетинаються один з одним, і що це потрібно виправляти. Важливість зберігати традиції, а не консервувати їх, переосмислювати в модерний спосіб. Говорити саме про #UkraineNow.
Тарас Прокопишин
Чому так важливо говорити про
історії звичайних українців, про це, ми поговорили з Taras Prokopyshyn.
Тарас розповів як вони створювали такі медійні проекти як The Ukrainians та Radio SKOVORODA. В майбутньому
їх команда планує свої матеріали перекладати на англійську мову,
та займатись експортом гарних новин

Theukrainians.org
Зареєструйся
на літню програму
Мар'яна Романяк
Важливою частиною програми була екскурсія на один із Українських телеканалів. Маряна Романяк - журналістка, телеведуча радо запросила нас на екскурсію на 24 канал. Учасники програми мали змогу побачити як відбувається процес висвітлення новин. Як працює телестудія, що впливає на об'єктивність висвітлення, як формується рейтинг каналу, та короткий екскурс в історію вітчизняних медіа.
Володимир
Лавренчук

Голова правління
Райфайзен банк Аваль

З моїх компетенцій в роботі найменш важливим є знання фінансів. Найбільш важливим - вміння будувати ефективні комунікації.
Я поганий приклад для наслідування. Я 9 років не працював у банку і не ставав навіть очільником сектору.
Висновок, якщо щось не складається, якщо немає руху вперед - треба щось змінювати.
«Інвестиція в людей – це найбільш важлива складова в управлінні компаніями, саме вона робить будь-яку організацію сильною та конкурентноздатною»
Володимир Лавренчук
Голова правління Райфайзен банк Аваль
Україна — це країна можливостей. Саме це ми хотіли показати, провівши зустрічі для наших учасників з українським бізнесом. Історія українських брендів зі світовими амбіціями
допомогло нам в цьому переконатися.

Знайомство з бізнесом, Softserve та Холдинг емоцій «!FEST»
Україна вміє надихати історіями. Одна з таких це історія молодих хлопців з Львівської політехніки, які наважилися зробити крок на зустріч майбутньому і тепер створюють таку можливість для тисяч українців - працівників "SoftServe" Учасники програми мали змогу доторкнутися до цієї історії. Ми хотіли показати їм український бізнес, який ставить перед собою глобальні цілі - і завдяки екскурсії до "SоftServe" нам це вдалося.
Будь яка глобальна ціль народжується із звичайних мрій, а будь яка глобальна компанія народжується із дружби однодумців. Історія Холдингу емоцій «!FEST», саме про це. Троє друзів вирішили змінити правила гри у ресторанному бізнесі Львова… Так народилася ідея, що змінила Львів назавжди. І саме цю історію ми хотіли розповісти і показати нашим учасникам. Історію однієї мрії, глобальних амбіцій і невтомної праці. Історію творення світового бренду з українським корінням.
One Philosophy Group
One Philosophy Group - це мультидисциплінарна група компаній, побудована навколо спільного відчуття мети - створити реальність, в якій ми хочемо жити.
Цитата: "Ми перетворюємо значущі ідеї на потужні зміни, допомагаючи нашим клієнтам максимально використовувати свій момент в історії, відкриваючи, розробляючи і передаючи свої почуття мети."


Вони вирощують лідерів та таланти на основі репутації та довіри, ідентичності та досвіду, щоб допомогти їхнім клієнтам бути актуальними у мінливому світі.
Тобто, учасники проекту Країна Win-Win змогли познайомитися з однією з найпотужніших груп у сфері бренд-менеджменту.
Наші плани на майбутне
Починаючи Країна Win WIn зима 2019 - ми ставили собі за мету провести насичену програму по завершенню якої наші учасники можуть чітко розуміти сучасні процеси в країні, та захочуть стати їх частиною. Маючи учасників з різних країн та різним уявленням про Україну нам вдалося сформувати команду, а навіть спільноту культурних агентів. Людей натхненних, розуміючих і мотивованих. В цьому нам допомогли наші спікери, наші партнери, наші друзі. За що хочеться їм всім в кінці подякувати. Наші плани на майбутнє - програма Країна Win Win літо 2019 !
Бажаєте взяти участь у програмі ?
Заповніть online форму, аби ми могли зв'язатись з Вами для уточнення подальших дій.
Також не забувайте слідкувати
за нами в соц мережах